СВІТ

У Бразилії розслідують продаж тропічних лісів через Facebook

Верховний суд Бразилії розпорядився провести розслідування продажу охоронюваних територій тропічних лісів Амазонки через Facebook. Про це пише BBC.

Оголошення про продаж ділянок розміром до тисячі футбольних полів, частина яких належить корінним народам країни і має статус територій, які охороняють, виставили на платформі Marketplace й у Facebook. На рекламні оголошення звернули увагу журналісти BBC, вони надіслали скаргу соцмережі й отримали відповідь про те, що у Facebook не можуть зупинити рекламу, але готові співпрацювати з владою Бразилії.

Суддя Верховного суду країни Луїс Роберто Баррозу попросив генерального прокурора та міністерство юстиції розслідувати висновки BBC.

Глава комісії з довкілля сенату Бразилії Жак Вагнер назвав угоди із землею злочинними. Він пообіцяв ініціювати звернення у Facebook із вимогою переглянути політику розміщення реклами.

За інформацією BBC, бразильські захисники природи звинуватили президента країни Жаїра Болсонару в тому, що він підтримував вирубування тропічних лісів.

Масштаби вирубування лісів Амазонії сягнули максимуму від 2008 року. Про це в листопаді 2020 року повідомив телеканал Globo. Із серпня 2019 року до липня 2020 року в Амазонії вирубали понад 11 тис. км² лісу. Це на 9,5% більше, ніж упродовж аналогічного періоду 2019 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»