СПОСІБ ЖИТТЯ

У Києві 8 березня відбудеться Марш жінок. Традиціоналісти обіцяють прийти «рятувати феміністок»

У Києві на Михайлівській площі в Міжнародний жіночий день 8 березня о 13.00 проводитимуть Марш жінок 2021. Про це повідомляють на сайті події.

Гасло цьогорічного заходу – «У пандемії жіноче обличчя».

Марш організовують такі організації: ГО «Марш жінок», міжнародна правозахисна організація Amnesty International Ukraine, некомерційна організація Women’s International League for Peace and Freedom, громадська організація Positive Women, неурядова організація Ukrainian Women’s Fund, а також громадська організація Insight LGBTQ NGO.

Як зазначають на сторінці події, пандемія COVID-19 істотно вплинула на життя людей у всьому світі, і найбільше негативні наслідки пандемії відбилися на жінках.

«Людство функціонує в умовах пандемії вже один рік. Чому ми досі не говоримо про її вплив на жінок? Чому ми мовчимо про домашнє насилля, рівень якого в часи COVID-19 дедалі продовжує зростати? Чому ми не говоримо, що здебільшого на жінок було покладено обов’язок опікуватися дистанційним навчанням дітей? Що саме жінки змушені виконувати доглядову працю, обсяг якої лише збільшився, та поєднувати її із роботою?Сьогодні ми відкрито заявляємо: у пандемії жіноче обличчя», – ідеться в описі заходу.

https://www.facebook.com/marshzhinok/posts/228181298948848

Серед вимог Маршу жінок цього року:

  • ратифікація Стамбульської конвенції;
  • припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратив роботу;
  • створення безпечних умов праці для жінок, зайнятих у сферах із високим ризиком зараження COVID-19;
  • забезпечення доступу до всіх медичних і профілактичних послуг;
  • відкриття державних шелтерів у різних регіонах України для жінок, які зазнають домашнього насильства;
  • справедливе розслідування випадків насильства з боку ультраправих організацій.

Громадська організація EUProstir повідомляє, що ходи і заходи цього дня відбудуться не тільки в Києві, а й у Херсоні, Харкові, Запоріжжі, Полтаві, Краматорську, Львові, Івано-Франківську.

https://www.facebook.com/EuProstir/posts/3932735723415568

Зі свого боку консервативний рух «Традиція і порядок», який виступає проти руху фемінізму, анонсував на Михайлівській площі того самого дня власну акцію під назвою «Операція з порятунку феміністок».

«Насправді патріархат любить вас! Цього року ви можете набратися сміливості, покинути своїх огидних подруг-фемок, одержимих ненавистю до краси та чоловіків, та нарешті сходити на побачення з вродливим хлопцем. Ми оголошуємо операцію з порятунку феміністок. Протягом заходу будуть працювати мобільні пункти сватання феміністок», – заявили організатори.

Торік ця сама організація проводила паралельний із Маршем жінок захід на Михайлівській площі – «Марш проти абортів».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»