ГРОШІ

У компанії «Інтерпайп» спростували інформацію ЗМІ про продаж труб НАК «Нафтогаз України» за завищеними цінами

У компанії «Інтерпайп» заявили, що спростовують неправдиву інформацію у ЗМІ щодо продажу труб НАК «Нафтогаз України» за завищеними цінами. Про це вона повідомляє 5 березня на своєму офіційному сайті.

«Серія публікацій у заангажованих і недобросовісних ЗМІ на цю тему є недостовірною й спрямованою на завдання шкоди діловій репутації компанії «Інтерпайп». Серію таких наклепницьких публікацій компанія пов’язує з тим, що «Інтерпайп» послідовно й відкрито виступає проти необґрунтованого та недобросовісного підвищення цін на електроенергію в Україні», – ідеться в заяві.

У пресслужбі підкреслили, що ЗМІ порівнюють ціни на непорівнянне постачання.

«У наклепницьких публікаціях, спрямованих проти «Інтерпайп», порівнюють ціни на непорівнянне постачання стандартної трубної продукції, що не містить особливих вимог, і на постачання спеціальних технологічно складних труб із преміальним з’єднанням для НАК «Нафтогаз України». «Інтерпайп» здійснював і здійснює постачання НАК «Нафтогаз України» в межах конкурентних тендерних процедур. Нарівні з «Інтерпайп» у тендерах на постачання брали і беруть участь представники найбільших світових виробників трубної продукції, таких як Vallourec і Voestalpine. Китайські постачальники якісної трубної продукції, такі як Tianjin Pipe Corporation, DP-Master Manufacturing Co. і Shanxi Fenglei Drilling Tools Co., Ltd., також здійснюють постачання НАК «Нафтогаз» без мита в межах квот. Український ринок трубної продукції був і залишається одним із найбільш конкурентних на пострадянському просторі», – зазначили в «Інтерпайп».

Компанія нагадала, що із квітня 2019 року Російська Федерація ввела ембарго на ввезення всієї продукції компанії «Інтерпайп» – «як на труби нафтогазового сортаменту, а згодом й на залізничні колеса».

«Інтерпайп» трактує вихід серії таких публікацій як сплановану акцію. Мета якої – через поширення неправдивої інформації спробувати дискредитувати українську промислову компанію «Інтерпайп», яка послідовно й відкрито виступає за те, щоб ринок електроенергії в Україні був конкурентним, правила гри – прозорими, а вартість електроенергії була економічно обґрунтованою», – резюмували в «Інтерпайп».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»