ПОЛІТИКА

У лютому українці стали більше довіряти Зеленському та Притулі – опитування КМІС

Президент України Володимир Зеленський очолив рейтинг довіри українців. Про це свідчать опубліковані 4 березня результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Зеленському довіряє 39,5% опитаних респондентів. Показник довіри до Зеленського в лютому зріс на 3,9 процентного пункту (п.п.).

На другому місці мер Києва, голова партії УДАР Віталій Кличко – йому довіряє 33,8% опитаних (у січні – 37,5%). Третій у рейтингу – український шоумен, член партії «Голос» Сергій Притула (31,6%). У порівнянні із січнем показник довіри до Притули зріс на 4,3 п.п.

У першій п’ятірці рейтингу довіри українців – колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман (31,0%) і спікер парламенту Дмитро Разумков (28,3%). У січні показник довіри до обох політиків становив 30,9% і 26,6% відповідно.

Опитування проводили з 23 лютого до 1 березня методом особистого інтерв’ю з використанням планшетів (САРІ). Опитано 1207 респондентів, які проживають у 86 населених пунктах усіх регіонів України, окрім окупованого Криму і не підконтрольних українській владі районів Донецької та Луганської областей, за триступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка є репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує: 2,9% – для показників, наближених до 50%, 2,5% – для показників, наближених до 25%, 1,9% – для показників, наближених до 12%, 1,3% – для показників, наближених до 5%.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»