СПОСІБ ЖИТТЯ

У Львівській області повідомили про збільшення кількості хворих на COVID-19

Динаміка захворюваності на COVID-19 у Львівській області залишається тривожною і повертається до показників осені минулого року. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації за підсумками брифінгу його директора Ореста Чемериса.

«Епідситуація погіршується. За кількістю підтверджених випадків, кількістю госпіталізованих, кількістю викликів бригад екстреної медичної допомоги до пацієнтів із підозрою на COVID-19 ми повертаємося до рівня середини – кінця жовтня 2020 року», – сказав він.

За даними Чемериса, протягом минулої доби в області виявили 646 нових хворих на COVID-19, у стаціонарах перебуває 1690 хворих. Загалом в області зайнято 43% лікарняних ліжок.

Також він повідомив, що щеплення проти коронавірусу вже отримало 420 медиків, а у вихідні вакцинація стартує в Червонограді, Самборі та Золочеві.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на 2 березня в Україні коронавірус підтвердили у понад 1,35 млн осіб, 26,2 тис. пацієнтів померли, майже 1,17 млн хворих одужали.

За даними Львівського обласного центру громадського здоров’я, від початку епідемії в регіоні зареєстровано 81 221 випадок коронавірусної інфекції. Від цієї хвороби померло 2317 пацієнтів, а одужало 70 416 осіб.

Напередодні у Львівській області виявили два генотипи коронавірусу – В1 і В11. «Південноафриканського» і «британського» штамів на території області поки не виявили.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»