ГРОШІ

У «Метінвесті» заявили, що з купівлею найбільшого виробника коксівного вугілля компанія вийде на самозабезпечення сировиною

Придбання «Метінвестом» додаткового пакета акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля дасть змогу компанії повністю забезпечити свої потреби в коксі для виробництва чавуну, повідомляють 5 березня на сайті компанії.

«Метінвест» придбав активи кількох підприємств, головні з яких – шахтоуправління «Покровське» і Свято-Варваринська збагачувальна фабрика, вони видобувають вугілля, збагачують його і продають у вигляді вугільного концентрату.

«Це важливе для нас придбання. Упродовж останніх кількох років група зазнавала постійного дефіциту коксівного вугілля. Наразі ми досягли повного самозабезпечення цією сировиною, що робить нашу вертикальну інтеграцію ще сильнішою. Наступним кроком стане інтеграція нових активів до групи задля посилення синергії», – зазначив гендиректор «Метінвесту» Юрій Риженков.

Шахтоуправління «Покровське» виробляє високоякісне вугілля марки К, який застосовують для виробництва металургійного коксу.

«Станом на 1 січня 2019 року мінеральні ресурси й запаси шахтоуправління «Покровське» за методологією JORC становили 248 млн тонн і 151 млн тонн відповідно, яких вистачить для забезпечення видобутку щонайменше на 30 років. Свято-Варваринська збагачувальна фабрика – одне з найбільших збагачувальних підприємств в Україні. Проєктна потужність збагачення становить близько 8 млн тонн рядового коксівного вугілля на рік», – написано в повідомленні компанії.

У «Метінвесті» зазначили, що здобуття ефективного контролю над Покровською вугільною групою стало можливим завдяки придбанню частки в цьому бізнесі в липні 2018 року в розмірі 24,77%, а також опціону на покупку решти 75,22% в інших співінвесторів за умови наявності всіх необхідних державних та інших дозволів.

У жовтні 2020 року «Метінвест» дістав схвалення Антимонопольного комітету України строком на один рік на здобуття контролю над деякими підприємствами, що входять до складу Покровської вугільної групи.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»