СВІТ

У Німеччині закривають рахунки російських інформагентств. У МЗС РФ пообіцяли «жорсткі заходи у відповідь»

Наприкінці лютого німецький Commerzban попередив про закриття рахунків російських інформагентств «Russia Today Германия» і Ruptly. Про це 4 березня на брифінгу повідомила речниця МЗС Росії Марія Захарова, пише пресслужба міністерства.

За її словами, доступ до здійснення російськими ЗМІ фінансових операцій у цьому банку буде припинено 31 травня.

«Як формальне обґрунтування називають посилання, яке вже стало поганою традицією, на право банку завершити співпрацю з клієнтом в односторонньому порядку без пояснення причин. Десятки великих німецьких і міжнародних банків, а також регіональних фінансових установ, у які звернулися колеги з RT, уже відповіли відмовою у співпраці без будь-якої обґрунтованої аргументації», – сказала Захарова.

Вона зазначила, що до кінця 2021 року RT збиралася запустити на території ФРН німецькомовний телеканал.

«Розцінюємо кроки щодо закриття рахунків російських інформагентств як елемент політичного тиску і очевидного порушення зобов’язань ФРН щодо забезпечення свободи слова та ЗМІ», – сказала Захарова.

Речниця МЗС закликала «Берлін одуматися» і забезпечити нормальну роботу пропагандистських інформагентств.

«Інакше змушені будемо вдатися до жорстких заходів у відповідь щодо німецьких ЗМІ, які працюють у Росії», – пообіцяла Захарова.

Russia Today – міжнародна пропагандистська мережа інформаційних телеканалів, яку фінансує уряд РФ. Ruptly – російське відеоагентство, що надає відеоматеріали за підпискою. Головний офіс агентства розташовний у Берліні, є частиною медіамережі RT.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»