СВІТ

YouTube планує відновити акаунт Трампа

Акаунт колишнього президента США Дональда Трампа у YouTube зрештою буде відновлено відповідно до поточної політики платформи. Про це 4 березня повідомила генеральна директорка компанії С’юзан Войчицьки, зазначає CNN.

За її словами, акаунт Трампа буде відновлено, тільки коли YouTube буде впевнений, що ризик насильства знизився. Вона підкреслила, що YouTube буде покладатися на набір показників для оцінки рівня насильства, включно із заявами урядовців, рівнем готовності правоохоронних органів і будь-якою агресивною риторикою, яку YouTube може спостерігати на своїй платформі.

Войчицьки додала, що поки важко сказати, коли саме може бути відновлено рахунок Трампа. За її словами, поки що є високий ризик нового насильства.

Про блокування акаунта Трампа в YouTube із назвою Donald J Trump стало відомо 13 січня. Це сталося після того, як він закликав своїх прибічників 6 січня йти до будівлі Конгресу США. У підсумку протестувальники увірвалися в будівлю й зірвали засідання Сенату і Палати представників, на якому мали затвердити підсумки голосування колегії вибірників і формально закріпити перемогу демократа Джо Байдена на виборах глави держави.

Унаслідок заворушень загинуло п’ятеро людей, серед них офіцер поліції. Понад 200 учасникам штурму висунули обвинувачення, зазначає Reuters.

27 січня відеохостинг YouTube продовжив блокування каналу Трампа на невизначений строк, заборонивши йому в такий спосіб публікувати контент.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»