КУЛЬТУРА

«Заспокойтеся вже». Брежнєва посварилася з підписницею через звинувачення на адресу Меладзе / Бульвар Шоубіз

Колишня учасниця української групи «ВІА Гра», співачка Віра Брежнєва, яка живе в Росії, 5 березня в Instagram повідомила про вихід пісні «Ти не один».

«Весняна прем’єра! Я вірю, що випадковості не випадкові, що думки матеріальні і, якщо ми йдемо до мети, – найголовніше – не опускати рук. Вставати і знову йти, а в іншому – довіритися всесвіту! Знати, що ти не один», – написала вона.

Брежнєва опублікувала уривок пісні – приспів, у якому повторюється фраза «Ти не один». Повна версія пісні поки недоступна для безплатного прослуховування.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vera Brezhneva (@ververa)

У коментарях одна з підписниць заявила, що пісня їй нагадує інші композиції чоловіка Віри Брежнєвої, композитора і продюсера Костянтина Меладзе.

«Костянтин один мотив туди – сюди хитає», – написала galina2020075.

«Галино, автор не Костянтин. Заспокойтеся вже», – відповіла їй Брежнєва. Автора пісні вона не вказала.

«Одне слово повторюють зазвичай з однієї мелодією сектанти, щоб свідомість людини замутнити. Одне слово постійно – повтори йдуть: «Сестра, сестра» – 10 разів, «Я не святая» – 20 разів, «Доброе утро» – 100 разів», – продовжила galina2020075.

«Це називається напрямок або стилістика артиста. Пісні зі схожим емоційним забарвленням для створення загального настрою. Я це так бачу. Іноді, щоб настрій покращився, недостатньо послухати одну пісню «Хороший день», потрібно ще що-небудь таке, як «Реальная жизнь», «Любите друг друга», – заявила Брежнєва.

Віра Брежнєва (справжнє прізвище – Галушка) народилася 1982 року у Дніпродзержинську (зараз – Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна) в багатодітній родині. Вона була учасницею групи «ВІА Гра» у 2003–2007 роках. Після виходу із групи почала сольну кар’єру.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»