ПОЛІТИКА

Зеленському довіряє 43% українців – опитування «Рейтингу»

Президенту України Володимирові Зеленському довіряє 43% українців. Про це свідчать опубліковані 5 березня результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Водночас 55% опитаних заявили, що не довіряють главі держави.

На другому місці лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко (28% українців довіряють їй, 70% – ні).

Далі йдуть п’ятий президент України й лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко (йому довіряє 25% респондентів, не довіряє – 73%) і співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко (24% і 59% відповідно).

П’ятірку лідерів замикає прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, якому довіряє 15% українців (50% не довіряють). 31% опитаних сказали, що не знають, хто це такий.

Опитування проводили 2–3 березня серед українців віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю та типом населеного пункту. Загалом опитано 2500 респондентів методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше як 2%.

Порівняно з даними опитування «Рейтингу», проведеного 22–23 лютого, рейтинг довіри українців до Зеленського знизився на 1 відсотковий пункт.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»