СВІТ

Биков: У Росії влада поводиться як паралітик, який чухає там, куди дотягнеться

Влада в Росії імпотентна. Таку думку російський поет, письменник і журналіст Дмитро Биков висловив 5 березня в ефірі радіостанції «Эхо Москвы».

«Не треба все валити на владу. Влада в Росії досить-таки імпотентна. Вона затримує. Але я вже говорю, що, власне, побити нас може будь-який гопник із підворіття. Ви спробуйте нам запропонувати щось серйозніше. Що такого в Росії робить влада? Вона, правду кажучи, поводиться як паралітик, який не може почухати, де свербить, і чухає там, куди дотягнеться», – сказав він.

За словами письменника, російська влада «не пропонує нових ідей, у неї важко з планами, з проєктами, навіть зі строками».

«Міністр культури не висуває культурних ініціатив і не обговорює культурних тенденцій. Міністр освіти не генерує нових концепцій освіти і науки. Ні, не видно якихось навіть ідеологічних новацій», – пояснив Биков.

Він висловив сумніви, що російська влада «прицільно» сіє ворожнечу.

«Щоб її сіяти, треба хоч знати якісь новітні рухи в суспільстві, у науці, в ідеології. А вона зовсім не в курсі. Ну запитайте у [президента РФ] Володимира Путіна, що там відбувається у світі, не кажучи вже про світ філософії, про світ ідей. Про існування [засновника компаній SpaceX і Tesla] Ілона Маска він, напевно, знає і вважає, що Ілон Маск ночами не спить від заздрості до [глави «Роскосмосу» Дмитра] Рогозіна. А говорити про якісь серйозніші речі з ним, я думаю, абсолютно марно. Апаратник і є апаратник», – підкреслив Биков.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»