СПОСІБ ЖИТТЯ

«Будьте, як далай-лама». Степанов закликав українців не слухати дурниць про вакцинацію проти коронавірусу

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов закликав українців брати приклад із духовного лідера Тибету, лауреата Нобелівської премії миру далай-лами XIV. Про це глава МОЗ заявив 6 березня у Facebook.

«Колаборантам COVID-19 присвячується: далай-лама вакцинувався Covishield. Не слухайте дурниць, робіть мудрий вибір. Будьте, як далай-лама», – написав Степанов.

https://www.facebook.com/maksym.stepanov.official/posts/886151595261170

Далай-лама імунізувався 6 березня тією самою вакциною проти коронавірусу, яку використовують сьогодні в Україні.

В Україні зареєстровано дві вакцини проти коронавірусу – від Oxford/AstraZeneca (Covishield) і Pfizer/BioNTech.

Із 24 лютого українців вакцинують доправленою з Індії вакциною Covishield. 25 лютого щеплення почали робити в усіх областях.

ЗМІ писали, що кожен третій-четвертий український медик відмовляється від вакцинації препаратом Covishield, і причина відмов – у вакцині. П’ятий президент України, нардеп від «Європейської солідарності» Петро Порошенко, коментуючи цю ситуацію, заявляв, що лікарі не хочуть робити щеплення Covishield, тому що «гівно привезли».

Амбасадорка Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс спростувала такі припущення. Вакцина проти COVID-19 під назвою Covishield, яку закупила Україна, ідентична тій, яку розробили компанія AstraZeneca та Оксфордський університет, підкреслила вона. Про те, що вироблений в Індії препарат ідентичний європейському, говорив і Степанов.

За даними агентства Bloomberg, яке відстежує вакцинацію у світі, станом на 6 березня на Землі зробили вже 291 млн щеплень у 111 країнах.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»