СПОСІБ ЖИТТЯ

Донецьку область відключають від тепла через борги

Компанія «Донецькоблгаз» 6 березня припинила постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго» через велику заборгованість перед «Нафтогазом». Про це йдеться в заяві на сайті компанії «Донецькоблгаз».

Як зазначили в облгазі, компанія «Донецьктеплокомуненерго» завдає державі щодобових збитків через несанкціоноване споживання газу в розмірі 150 млн грн на місяць.

«Тому, за законодавством, ПАТ «Донецькоблгаз» із суботи зобов’язане припинити газопостачання об’єктів ОКП «Донецьктеплокомуненерго», – заявили в компанії.

Мер Слов’янська Вадим Лях у своїй сторінці у Facebook повідомив, що в місті вже перестали працювати котельні через припинення постачання газу. Така сама ситуація склалася і в містах Лиман, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка. Місцева влада намагається відновити газопостачання.

https://www.facebook.com/vadymlyah/posts/2760065207576995

В іншому пості Лях повідомив, що звернувся в поліцію і прокуратуру із заявою, оскільки вважає дії «Донецькоблгазу» протиправними.

«Незабаром заяву буде занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Очікую на швидкі дії правоохоронців щодо цього питання», – зазначив він.

https://www.facebook.com/vadymlyah/posts/2760101017573414


Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»