КУЛЬТУРА

Дружина принца Гаррі: Я жила незалежним життям, поки не стала частиною структури, що відрізняється від тієї, якою її уявляють / Бульвар Шоубіз

5 березня на YouTube-каналі CBS This Morning вийшов черговий ролик з анонсом запланованого на 7 березня інтерв’ю американської ведучої Опри Вінфрі із британським принцом Гаррі і його вагітною дружиною Меган, які живуть у США.

У цьому фрагменті дружина принца Гаррі, відповідаючи на запитання ведучої про причини відмови в інтерв’ю у 2018 році, заявила, що тоді був не найкращий час.

«Мені навіть не дозволили спілкуватися особисто. Під час розмови мала бути присутньою комунікаційна команда», – пояснила герцогиня Сассекська, підкресливши, що зараз сама ухвалює такі рішення.

У розмові з Вінфірі дружина принца Гаррі порівняла своє життя до і після заміжжя.

«Я жила незалежним життям, поки не стала частиною структури, що відрізняється від тієї, якою, на мою думку, її уявляють. Вона дійсно позбавляє можливості мати право і привілей за певних обставин мати можливість сказати «так«. Я маю на увазі, що зараз готова до розмови. Я готова мати можливість робити вибір самостійно і мати можливість говорити за себе», – підсумувала дружина принца Гаррі.

ВІДЕОВідео: CBS This Morning / YouTube

У травні 2018 принц Гаррі одружився з американською актрисою Меган Маркл, а за рік у подружжя народився син Арчі.

9 січня 2020 принц Гаррі і його дружина Меган заявили про намір скласти королівські повноваження. 13 січня королівська сім’я повідомила, що підтримала бажання принца Гаррі та його дружини «почати нове життя».

30 березня принц Гаррі і його дружина Меган опублікували в Instagram прощальний пост, а з 1 квітня вони почали нове життя без королівських титулів і обов’язків.

Наразі принц Гаррі разом із дружиною і сином живе у США. 14 лютого 2021 року стало відомо, що дружина принца Гаррі вагітна.

19 лютого королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків членів королівської сім’ї.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»