СПОСІБ ЖИТТЯ

Голові Закарпатської ОДА доручили встановити причини спалаху COVID-19 в області

Голові Закарпатської області Анатолію Полоскову доручили проаналізувати причини зростання захворюваності в регіоні й у разі потреби ухвалювати відповідні кадрові рішення. Із 8 березня Закарпатська область буде в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про 6 березня повідомив урядовий портал за результатами позачергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Голові Закарпатської облдержадміністрації доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, а крім того, проаналізувати причини зростання захворюваності в області та в разі необхідності прийняти відповідні кадрові рішення«, – ідеться в повідомленні.

5 березня регіональна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила посилити обмеження в області. У Закарпатській облдержадміністрації повідомляли, що ліжка для пацієнтів із коронавірусом в області заповнено на 81%.

До «червоної» зони станом на 6 березня зарахували також Івано-Франківську, Житомирську і Чернівецьку області.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 6 березня в Україні коронавірус підтвердили у майже 1,4 млн осіб, 26,9 тис. пацієнтів померли, приблизно 1,2 млн – одужало.

У Закарпатській області коронавірус підтвердили у 43 504 осіб, 982 пацієнти померли, 32 116 – одужали.

За даними Міністерства охорони здоров’я станом на 5 березня, у Закарпатській області 2-го, 3-го і 4 березня спостерігали перевищення рівня госпіталізацій (90,4; 90,8 і 92,7 на 100 тис. населення). Ліжка з киснем у регіоні станом на 4 березня було завантажено на 63,3%.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»