СВІТ

Канада схвалила однокомпонентну вакцину проти коронавірусу від Johnson Johnson

МОЗ Канади схвалило однокомпонентну вакцину проти коронавірусу Janssen, розроблену компанією Johnson & Johnson. Про це розповіла головна медична радниця міністерства охорони здоров’я Канади Супрія Шарма, повідомляє Global News.

Вакцину дозволили застосовувати людям від 18 років.

Це четверта вакцина, яку схвалили в Канаді. У країні також дозволене застосування препаратів від Pfizer/BioNTech, Moderna та AstraZeneca.

Канада попередньо замовила 10 млн доз цієї вакцини з можливістю замовлення ще 28 млн. Перші постачання заплановано на другий квартал 2021 року.

У Johnson & Johnson заявляли, що, за попередніми результатами третьої фази клінічних випробувань, ефективність вакцини становить від 66% до 72%. У дослідженні брало участь 43 783 особи. Вакцину можна буде зберігати протягом двох років за температури -20 °C, щонайменше три місяці її можна зберігати за температури +2…+8 °C. Пацієнту потрібно вводити одну дозу (багато дозволених до застосування вакцини потребують введення двох доз).

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса, у Канаді підтверджено майже 887 тис. випадків коронавірусу, 22,2 тис. пацієнтів померло, 835 тис. одужало.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»