СВІТ

На Балі затримали українку і росіянина за підроблення тестів на COVID-19

На Балі поліція затримала росіянина й українку за підозрою в підробленні ПЛР-тестів. Про це 5 березня повідомляє Coconuts Bali.

За інформацією видання, їх перевірили після прибуття з Ломбока (Західна Нуса Тенггара).

Представники охорони здоров’я в порту виявили «сумнівні подробиці» про результати тестів після прибуття в порт Падангбай. Мандрівники повинні надати негативні результати ПЛР- або експрестесту на антигени, щоб дістати дозвіл на в’їзд на Балі, ідеться в повідомленні.

За інформацією Telegram-каналу Baza, затриманими виявилися колишній чоловік російської співачки Айзи Дмитро Анохін і його подруга Олена Мухіна.

«Правоохоронці зв’язалися з лікарнею, вказаною в довідках, і з’ясували, що клієнтів із такими даними у них не було, а це означає, що медичний документ було підроблено, найімовірніше, в банальному фотошопі. Обох порушників COVID-безпеки відразу ж затримали», – ідеться в повідомленні.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса, хворобу підтвердили у 115,9 млн осіб, 2,6 млн людей померли.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»