СВІТ

Нетаньяху заявив, що Ізраїль першим у світі переміг епідемію коронавірусу

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив 4 березня, що Ізраїль значною мірою покінчив із коронавірусом і став першою країною у світі, яка поклала край епідемії, зазначає The Times of Israel.

Зокрема, Нетаньяху згадав, що у країні видають так звані зелені паспорти вакцинації, з якими громадяни можуть вільно відвідувати ресторани, театри і спортивні заходи.

Політик сподівається, що до кінця березня у країні вакцинують уже все доросле населення й Ізраїль зможуть повністю відкрити до квітня.

Вакцинацію проти коронавірусу почали в Ізраїлі 19 грудня 2020 року. Першим щеплення зробили Нетаньяху. За даними агентства Bloomberg, яке відстежує вакцинацію у світі, Ізраїль зараз на першому місці за кількістю зроблених щеплень на 100 осіб. Усього у країні ввели вже 8,6 млн доз вакцин за загального населення  9 млн осіб.

2 березня повідомляли, що 52% дорослого населення Ізраїлю ввели дві дози вакцини проти COVID-19 від Pfizer/BioNTech.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, в Ізраїлі підтвердили 796 тис. випадків захворювання, 5,8 тис. людей померли.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»