СПОСІБ ЖИТТЯ

Помічниця голови Центрвиборчкому України звільнилася після допису в соцмережі про вібратор

Помічниця глави Центрвиборчкому України з комунікацій Анжела Яременко, яка веде блог під псевдонімом Bad Mama, 28 лютого у Facebook опублікувала пост, де розповіла, що на День святого Валентина їй подарували вібратор.

«Усе не склалося із самого початку. Сатісфаєр (надалі в розповіді називатиму його на ім’я) видав дві вібрації, підморгнув червоним маячком і більше не подавав ознак життя», – зазначила вона в пості.

Гаджет виявився зіпсованим, і спроби його «оживити» не допомогли.

«Хлопець говорив: «Не переймайся, у нього гарантія 15 років! Навіть якщо розлучимося ми, він із тобою на нормальний такий шматок життя», – пожартувала Яременко.

Під постом з’явилося приблизно 1,5 тис. коментарів, серед яких є уїдливі, жартівливі та схвальні.

«Гарні співробітниці ЦВК, країна регоче», – написав Andrey Net.

Користувач Вітько Гнатюк зазначив: «Анжело, ви пережили страшні часи і понесли несамовито тяжкі втрати від недоотриманих оргазмів! Ми як народ України дико вболіваємо за ваше інтимне життя, щиро співчуваємо трагедії та надіємося на те, що цей дуже прикрий інцидент не стане причиною зниження вашої презентаційної працездатності як радникині голови ЦВК«.

https://www.facebook.com/badmama.com.ua/posts/1558821347660227

4 березня Яременко опублікувала пост, у якому повідомила, що вирішила звільнитися з ЦВК. Вона зазначила, що багато коментарів були образливими.

«Я написала замальовку про несправний вібратор, і тепер у мене є сотня коментарів про те, яке я днище, тому що я це написала, працюючи у ЦВК. Я не можу говорити про секс, не можу порушувати гострих тем, тому що портрет держслужбовця має бути зовсім іншим. Найімовірніше, держслужбовець (до речі, я не була ним ніколи) – це людина з параноєю, що будь-яке її слово обернеться проти неї, сексом із вимкненим світлом у місіонерській позі і сильним моральним образом, який диктує здаватися «правильним», – написала Яременко.

Вона розповіла, що рік тому прийшла працювати у ЦВК на посаду помічника з комунікацій і змогла побудувати сильну команду.

«Погодьтеся, непросте завдання в умовах того, що навіть посад таких не існує, а потреба в них дуже велика. За цей час ми не тільки побудували команду, а й змінили мову державної комунікації. Просто зайдіть на сторінки Facebook або Instagram ЦВК і порівняйте їх з іншими державними органами. Тут мені додати нічого», – ідеться в пості.

Яременко написала, що вирішила звільнитися, тому що хоче бути відкритою і жартувати з того, з чого хоче. А також через те, що команда, яку вона створила, має продовжити роботу, «не наражаючись на ризики нових вкидів і атак».

«І до речі, мені надіслали новий вібратор, сатісфаєр таки гарний. А всім, кому пече почуття сорому, скажу, що сублімація в коментарях лише погіршує ситуацію, краще займіться сексом, це справді корисніше для здоров’я. І неважливо, це секс із собою чи вашим партнером!» – заявила вона.

https://www.facebook.com/badmama.com.ua/posts/1561737420701953


Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»