СВІТ

Президент Бразилії порадив громадянам «припинити скиглити» через епідемію

Президент Бразилії Жаїр Болсонару заявив, що люди мають «припинити скиглити» через епідемію коронавірусу, і вкотре розкритикував карантин у країні. Про це повідомляє агентство Anadolu.

Болсонару зазначив, що необхідно «подивитися в обличчя проблемам, перестати скиглити, нити і плакати».

Він також укотре розкритикував заходи соціальної ізоляції, введені для стримування поширення вірусу, заявивши, що основні види діяльності – це необхідність для декого, щоб прогодувати сім’ю.

Болсонару із самого початку пандемії висловлював несерйозне ставлення до коронавірусу і критикував будь-які обмежувальні заходи щодо боротьби із хворобою.

У березні минулого року він заявляв, що епідемія італійських масштабів Бразилії не загрожує, оскільки у країні молодше населення, ніж у державах, які найбільше постраждали від пандемії. Він також називав коронавірусну інфекцію «всього лише грипом» і закликав місцеву владу скасувати карантинні заходи.

Після цього він звільнив міністра охорони здоров’я країни Луїса Енріке Мандетту, який виступав за введення карантину.

А у вересні минулого року бразильський президент заявив, що залишатися вдома під час пандемії коронавірусу – це вияв слабкості.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, Бразилія зараз на третьому місці у світі за кількістю підтверджених випадків хвороби, її випереджають тільки США та Індія. У Бразилії підтвердили 10,9 млн випадків захворювання, 262,8 тис. осіб померли.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському місті Ухань. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»