СПОСІБ ЖИТТЯ

Школи деяких областей України переводять на дистанційку

В Україні в чотирьох областях дітей переводять на дистанційне навчання через поширення коронавірусу. На дистанційному навчанні також перебувають учні областей із «червоної» зони карантину – Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької.

У пресслужбі Львівської ОДА повідомили, що з 9 березня на дистанційне навчання переводять школи у Львівській області. Таке рішення ухвалила 5 березня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Також із 15 березня школам рекомендували почати канікули.

«За підсумками засідання комісії закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання«, – ідеться в повідомленні.

В Одесі учні п’ятих – 11-х класів переходять на дистанційне навчання з 15-го до 19 березня, інформувала у Facebook директорка департаменту освіти Одеської міської ради Олена Буйневич. За її словами, із 22-го до 26 березня в одеських школах будуть канікули. Учні молодших класів також навчатимуться дистанційно за бажанням їхніх батьків.

У школах Одеської області дистанційне навчання введуть, імовірно, за тиждень, заявляв директор департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак.

У Вінницькій області на дистанційне навчання ще 3 березня перевели учнів перших – четвертих класів, повідомляли в ОДА.

6 березня в Україні оновили карантинне зонування, до «червоної» зони потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. Київ – у «помаранчевій».

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 6 березня в Україні коронавірус підтвердили у майже 1,4 млн осіб, 26,9 тис. пацієнтів померло, приблизно 1,2 млн видужало.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»