ГРОШІ

У Києві на митниці вилучили дорогоцінний хрест, інкрустований сотнями діамантів і рубінів

У Києві співробітники митниці вилучили ювелірний хрест бренда Theo Fennell, інкрустований сотнями діамантів і рубінів. Його вартість занизили в 73 рази, повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

Зазначено, що посилка прямувала з англійського графства Кент в Одесу. За декларацією, в ній мала бути «вживана біжутерія» вартістю £57.

Однак митники виявили на виробі логотип і засумнівалися в тому, що ланцюжок із хрестиком, прикрашені 286 каменями, – тільки імітація коштовності. Хрест передали на експертизу.

Фахівці Державного гемологічного центру з’ясували, що прикраса містить 100 діамантів і 186 рубінів. Тільки один ланцюжок було прикрашено вісьмома великими білими діамантами. Прикрасу оцінили в £4200 (більше ніж 160 тис. грн), що в 73 рази вище від заявленої вартості.

«Цікаво, що прикраса знаходилася у простій коробці без розпізнавальних знаків, а брендовий футляр прямував окремим відправленням на адресу того ж отримувача», – додали у пресслужбі Київської митниці.

Прикрасу класу люкс було вилучено. Київська митниця склала протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України.

https://www.facebook.com/KYIVcustomsUA/posts/3941581365902629


Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»