СПОСІБ ЖИТТЯ

У Львові розгорнуть два тимчасові госпіталі для пацієнтів із COVID-19

У Львові розгорнуть два тимчасові госпіталі для хворих на COVID-19. Про це 5 березня повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Із членами міського штабу з протидії коронавірусу проговорили ряд рішень, які потрібно прийняти в тій ситуації, в якій ми зараз знаходимося. За показниками останнього тижня ми бачимо, що в найближчому періоді (мова йде про два-три тижні) може дуже сильно збільшитися кількість хворих на COVID-19 «, – ідеться в повідомленні.

Міський штаб також вирішив:

  • збільшити денний стаціонар у поліклініках;
  • комунікувати з представниками сфери послуг щодо дотримання карантину;
  • облаштувати мобільні лабораторії ПЛР-тестування, зокрема в аеропорту;
  • посилити роботи моніторингових груп.

9 березня ці рішення розгляне регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).


Мер Львова Андрій Садовий у Facebook повідомив, що в місті протягом кількох тижнів фіксують значне збільшення кількості тяжких хворих, які потребують госпіталізації.


За словами львівських медиків, хвороба почала прогресувати набагато швидше й агресивніше, зазначив Садовий.


«Головним завданням є забезпечити достатню кількість ліжок із підведеним киснем. Зараз у наших лікарнях є 1300 місць. Із них 418 уже зайняті. На найближчі тижні ставимо собі головне завдання – збільшити їх кількість, наскільки це можливо«, – ідеться в повідомленні.

https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/299587111529399

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 5 березня коронавірус в Україні підтвердили майже в 1,4 млн осіб, 26 763 хворих померли, майже 1,2 млн одужало.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

За даними Львівського обласного центру громадського здоров’я, від початку епідемії в регіоні зареєстровано 81 221 випадок коронавірусної інфекції. Від цієї хвороби померло 2317 пацієнтів, а видужало 70 416 осіб.

Напередодні у Львівській області виявили два генотипи коронавірусу – В1 і В11. «Південноафриканський» і «британський» штами на території області поки не виявили.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»