СПОСІБ ЖИТТЯ

«Укрзалізниця» здійснить три спецрейси для вивезення пасажирів з Івано-Франківської та Чернівецької областей

8 березня «Укрзалізниця» здійснить три спецрейси для безпечного вивезення понад 2 тис. пасажирів  із карантинних зон. Про це 6 березня повідомила пресслужба компанії.

За інформацією «Укрзалізниці», найближчим часом відкриють продаж на такі рейси:

  • №043/044 Івано-Франківськ – Київ із виїздом з Івано-Франківська 8 березня о 21.55 і прибуттям до Києва 9 березня о 8.48.
  • №007/008 Чернівці – Київ із виїздом із Чернівців 8 березня о 21.08 і прибуттям до Києва 9 березня о 9.07.
  • №149/150 Ворохта – Полтава з виїздом із Ворохти 8 березня о 13.51 і прибуттям до Полтави 9 березня о 10.38.

В «Укрзалізниці» повідомили, що вдячні Івано-Франківській та Чернівецькій ОДА, МОЗ України та Міністерству інфраструктури за «розуміння необхідності надати людям, що раптово опинилися в «червоній» зоні карантину, можливість цивілізовано та безпечно виїхати з регіону за умов обов’язкового дотримання маскового режиму у вагонах, що пройшли ретельну дезінфекцію«.

6 березня в Україні оновили карантинне зонування, до «червоної» зони потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. Київ – у «помаранчевій».

27 лютого «Укрзалізниця» припинила продаж квитків на поїзди в Івано-Франківськ, а 3 березня – на потяги в Чернівецьку та Житомирську області.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 6 березня в Україні коронавірус підтвердили у майже 1,4 млн осіб, 26,9 тис. пацієнтів померли, приблизно 1,2 млн – видужало.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»