СПОСІБ ЖИТТЯ

Закарпатська область із 8 березня буде в «червоній» зоні

Закарпатську область із 8 березня занесуть у «червону» зону епідемічної небезпеки у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Про це в Telegram 6 березня повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Він розповів, що сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Комісія вирішила встановити з опівночі 8 березня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки», – ідеться в повідомленні.

5 березня регіональна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила посилити обмеження в області. У Закарпатській облдержадміністрації повідомляли, що місця для пацієнтів із коронавірусом в області заповнено на 81%.

У «червону» зону станом на 6 березня входять також Івано-Франківська, Житомирська і Чернівецька області.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 6 березня в Україні коронавірус підтвердили у майже 1,4 млн осіб, 26,9 тис. пацієнтів померло, приблизно 1,2 млн – одужало.

У Закарпатській області коронавірус підтвердили у 43 504 осіб, 982 пацієнти померли, 32 116 – одужали.

За даними Міністерства охорони здоров’я станом на 5 березня, у Закарпатській області 2-го, 3-го і 4 березня було перевищення рівня госпіталізацій (90,4; 90,8 і 92,7 на 100 тис. населення). Місця із киснем у регіоні станом на 4 березня було завантажено на 63,3%.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»