СВІТ

Із семи чужих рахунків вивели приблизно $500 тис. Мін’юст США опублікував подробиці про двох українців, яких екстрадували із Чехії у США

Двом українцям, яких екстрадували із Чехії у США, інкримінують участь у міжнародній шахрайській мережі, для якої вони відмили $500 тис. Ними виявилися 39-річний Віктор Воронцов і 40-річна Злата Ганська-Мужук. Про це 5 березня повідомило міністерство юстиції США.

Воронцова і Ганську-Мужук обвинуватили у змові з метою відмивання грошових коштів у лютому 2020 року в Північному окрузі Техасу. За версією сторони обвинувачення, українці надали хакерам, які мають доступ до чужих банківських рахунків, підставні рахунки для виведення коштів та їх подальшого переведення в готівку.

В обвинувальному висновку стверджують, що Воронцов і Ганська-Мужук брали участь у змові протягом усього 2017 року, їм вдалося вивести із семи чужих рахунків приблизно $500 тис.

У мін’юсті США зазначили, що у 2020 році ФБР встановило місцеперебування українців і скерувало в Чехію свого агента, який у співпраці з місцевими правоохоронцями зібрав докази.

Підозрювані на суді заявили про свою невинуватість. Воронцов і Ганська-Мужук залишаються під вартою у Службі маршалів США, ідеться в заяві.

Двох українців затримала поліція Чехії 6 лютого 2020 року. На початку березня Чехія екстрадувала їх у США. За версією слідства, вони входили до складу організованої групи кіберзлочинців, які діють у багатьох країнах. Їм загрожує до 20 років позбавлення волі.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»