СПОРТ

«Динамо» зберегло відрив від «Шахтаря» в українській Прем’єр-лізі

7 березня в межах 17-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ) із футболу київське «Динамо» зіграло проти «Миная» із Закарпаття і зберегло лідерство. Про це повідомляє сайт УПЛ.

Динамівці приймали «Минай» у Києві і виграли з рахунком 3:0. М’ячі забивали Сергій Сидорчук (52-га хвилина), де Пена (56-та хвилина) і Жерсон Родрігеш (90-та хвилина, з пенальті). «Минай» із 54-ї хвилини грав удесятьох – червону картку дістав Малепе Ріпо Терсайу.

У «Динамо» стало 40 очок.

На другому місці із 36 очками йде донецький «Шахтар», який 6 березня з рахунком 1:0 обіграв у Києві донецький «Олімпік». М’яч на рахунку Додо, він забив на 24-й хвилині поєдинку.

Третьою в УПЛ залишилася луганська «Зоря», у неї 32 очки. Свій матч 7 березня проти ФК «Львів» команда завершила з розгромним рахунком 4:0: забивали Олександр Гладкий (на дев’ятій і 16-й хвилинах) і Аллах’яр Саядманеш (на 13-й і 39-й хвилинах).