СПОСІБ ЖИТТЯ

Для жителів окупованих територій Донбасу розробляють туристичний проєкт

Для популяризації Донбасу розробляють туристичний проєкт Donbass Travel, мета якого – показати знакові локації регіону жителям тимчасово окупованих територій. Про це розповіла голова Державного агентства розвитку туризму в Україні Мар’яна Олеськів 7 березня в ефірі телеканала «Дом».

У межах проєкту розроблять туристичні маршрути в Луганській і Донецькій областях, які запросять відвідати жителів тимчасово окупованих територій Донбасу.

«Хочемо через туризм спілкуватися з людьми, які опинилися «по іншу сторону», інтегрувати їх… У межах Donbass Travel будуть цікаві маршрути для того, щоб люди недалеко їхали від свого будинку«, – зазначила Олеськів.

За її словами, у майбутньому з’являться туристичні маршрути на заході України.

Олеськів розповіла, що аналогічний Donbass Travel проєкт працюватиме в Херсонській області, його буде орієнтовано на жителів окупованого Росією Криму.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії тривають між ЗСУ з одного боку і російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти і докази.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»