СВІТ

Гендиректор компанії Pfizer скасував візит до Ізраїлю через відсутність щеплення проти COVID-19

Генеральний директор американської фармацевтичної компанії Pfizer Альберт Бурла скасував візит до Ізраїлю, тому що у нього немає повного захисту від COVID-19. Про це повідомив ізраїльський канал N12.

Бурла і кілька членів делегації не зробили щеплення другою дозою вакцини проти коронавірусу, зазначив телеканал. Раніше глава компанії говорив, що не планує користуватися своїм статусом і збирається дочекатися своєї черги.

У Pfizer, куди ізраїльські журналісти звернулися по коментар, не підтвердили і не спростували інформації про те, що візит відклали через неповну вакцинацію.

«Ми, як і раніше, зацікавлені у відвідуванні Ізраїлю і зустрічах з особами, які ухвалюють рішення, керівниками системи охорони здоров’я і фахівцями, які беруть участь в успішній кампанії з вакцинації. Візит до Ізраїлю, ймовірно, відбудеться ближче до кінця весни», – повідомили в компанії.

За інформацією Jerusalem Post, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху і Бурла збираються обговорити створення фабрики з виробництва вакцини проти коронавірусу в Ізраїлі.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Ізраїль почав масову вакцинацію 19 грудня 2020 року. Першим щеплення зробили прем’єр-міністру Біньяміну Нетаньяху. 9 лютого в Ізраїлі почали безоплатну COVID-вакцинацію для іноземців.

У січні Нетаньяху заявляв, що Ізраїль першим у світі вийде з епідемії COVID-19 завдяки особливій домовленості із Pfizer, яка дала змогу отримати глобальне постачання вакцини. Згідно з домовленістю, Ізраїль стане «глобальною моделлю швидкої вакцинації країни» для компанії-виробника, яка ділитиметься даними з розробниками препарату.

За даними Центрального статистичного бюро станом на 31 грудня 2020 року, загальна чисельність населення Ізраїлю становила 9,291 млн осіб.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»