СПОСІБ ЖИТТЯ

Лікарці, яка загинула під час пожежі в інфекційній лікарні Запоріжжя, присвоїли звання Героя України

Верховна Рада України 254 голосами підтримала присвоєння анестезіологині Ользі Гливі, яка загинула 4 лютого під час пожежі в обласній інфекційній лікарні в Запоріжжі, звання Героя України посмертно. Про це 7 лютого повідомив у Facebook міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«26-річна Ольга Глива  медик-герой навіть без відзнак. Вона назавжди лишиться такою світлою людиною і справжнім професіоналом у серцях тих, хто її знав. Але вшанувати її на державному рівні – наш обов’язок і наша шана всім медикам в її особі«, – написав він.

Степанов зазначив, що Глива могла врятуватися, однак до останнього намагалася врятувати хворих на COVID-19, які перебували на апаратах ШВЛ і не могли вибратися самі.

«Я був там одразу після трагедії і знаю, як важко колеги і пацієнти переживали цю втрату, не кажучи про близьких і рідних. Рівно місяць тому, 7 лютого, її поховали у рідному Кропивницькому«, – написав глава МОЗ.

https://www.facebook.com/maksym.stepanov.official/posts/886734148536248

В обласній інфекційній лікарні в Запоріжжі в ніч на 4 лютого сталася пожежа. Для вивчення причин події створили комісію, повідомили в облдержадміністрації.

Серед причин пожежі розглядають вибух апарата штучної вентиляції легенів. Правоохоронці не відкидають і підпалу.

У зв’язку з пожежею вже відкрито кримінальне провадження. Генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що троє із чотирьох загиблих перебували на апараті ШВЛ, а четверта жертва – 26-річна анестезіологиня Ольга Глива.

4 лютого затримали відповідального за пожежну безпеку в інфекційній лікарні. 5 лютого завідувачу господарсько-обслуговувального відділу оголосили підозру.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»