СВІТ

Нідерланди змінили вимоги щодо тестування на COVID-19 для авіапасажирів з України

Уряд Нідерландів змінив вимоги до тестування на коронавірус для авіапасажирів з України, Білорусі, Росії та інших країн, зарахованих до зони з високим ризиком зараження COVID-19. Про це 6 березня повідомив сайт Аvianews.

Тепер мандрівники можуть зробити один ПЛР-тест, якщо від моменту його здавання до посадки в літак минуло не більше ніж 12 годин.

За інформацією сайта, для пасажирів також залишили попередню опцію, яка передбачає проходження відразу двох тестів. Один необхідно здати методом ПЛР, від моменту тестування до моменту перетину кордону Нідерландів має минути не більше ніж 72 години. Другий тест передбачає експресперевірку на COVID-19, її необхідно пройти не більше ніж за чотири години до розміщення в літаку.

У літак пустять тільки з негативним результатом тестів. Вимоги щодо тестування діють для пасажирів із 13 років, які прямують у Нідерланди або з пересадкою в аеропорту Амстердама в треті країни.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Усього від початку епідемії в Україні COVID-19 підтвердили в 1 401 228 осіб, 27 022 пацієнти померли, 1 196 520 – одужали.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»