ГРОШІ

«Нафтогаз» закликає відновити газопостачання «Донецьктеплокомуненерго»

НАК «Нафтогаз України» закликає «Донецькоблгаз» відновити газопостачання об’єктів компанії «Донецьктеплокомуненерго». Про це йдеться в сюжеті програми «Факти» на каналі ICTV.

Як повідомив в ефірі «Фактів» голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв, НАК не надсилала заявок на від’єднання теплової компанії від газопостачання.

«Незаконне відключення теплової компанії за ініціативою облгазу: а) вони не мають на це права; б) команди від НАК «Нафтогаз України» відключати тепловика вони не отримували, і ми навіть не маємо можливості таку команду їм дати», – сказав Коболєв.

Як заявили ICTV у «Нафтогазі», перекривати газ таким об’єктам під час опалювального сезону заборонено законом.

У «Донецькоблгазі» відмовилися коментувати каналу ситуацію, посилаючись на вихідний.

Пресслужба «Нафтогазу» у Facebook закликала «Донецькоблгаз» «припинити порушення меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам і відновити постачання газу «Донецьктеплокомуненерго«.

У «Нафтогазі» зазначили, що «Донецьктеплокомуненерго» заборгувала приблизно 1,5 млрд грн, але заявок на припинення газопостачання «Нафтогаз» не надсилав.

«Група «Нафтогаз» протягом усього опалювального сезону також закликає місцеву владу втрутитись у ситуацію навколо постачання газу ОКП «Донецьктеплокомуненерго«, – зазначили у пресслужбі.

https://www.facebook.com/NaftogazGroup/posts/3882424265170663

Компанія «Донецькоблгаз» 6 березня припинила постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго» через велику заборгованість перед «Нафтогазом».

Мер Слов’янська Вадим Лях у Facebook заявляв, що в місті вже перестали працювати котельні через припинення постачання газу. Така сама ситуація склалася і в містах Лиман, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка. Увечері 6 березня Кириленко повідомив, що в Донецькій області почали відновлювати постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»