СПОСІБ ЖИТТЯ

Поліція відкрила справу через від’єднання Донецької області від тепла

У Донецькій області поліція відкрила провадження проти «Донецькоблгазу» за припинення подання газу. Про це повідомив глава Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко у Facebook.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України – за самоуправство.

Як зазначив Кириленко, таке рішення стало відповіддю правоохоронців на дії приватного акціонерного товариства «Донецькоблгаз», яке всупереч прогнозованому зниженню температури повітря до -7 °С, безпідставно перекрило газопостачання 59 котелень обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго».

https://www.facebook.com/pavlokyrylenko.donoda/videos/1812737252266390/

Компанія «Донецькоблгаз» 6 березня припинила постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго» через велику заборгованість перед «Нафтогазом». В облгазі повідомили, що компанія «Донецьктеплокомуненерго» завдає державі щодобових збитків від несанкціонованого споживання газу в розмірі 150 млн грн на місяць.

Мер Слов’янська Вадим Лях у Facebook заявляв, що в місті вже перестали працювати котельні через припинення постачання газу. Така сама ситуація склалася й у містах Лиман, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка.

Увечері 6 березня Кириленко повідомив, що в Донецькій області почали відновлювати постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»