СВІТ

Росія та Білорусь анонсували спільні навчання

Росія і Білорусь планують у березні провести спільні навчання. Про це повідомляє пресслужба міністерства оборони РФ.

Перші навчання проведуть із 9-го до 20 березня на полігоні «Поливно» в Ульяновській області (Росія). Навчання буде присвячено «миротворчій тематиці». Усього в них буде залучено понад 400 військовослужбовців та приблизно 100 одиниць бойової та спеціальної техніки збройних сил РФ, від білоруської сторони – більше ніж 80 військовослужбовців сил спеціальних операцій.

Паралельно у період із 15-го до 27 березня на полігоні «Осиповицький» у Мінській області (Білорусь) відбудеться спільне білорусько-російське тактичне навчання.

«Після проведення бойового злагодження, яке відбуватиметься протягом тижня після прибуття підрозділу ПДВ Росії в Мінську область, підрозділи російських і білоруських десантників відпрацюють спільні спеціальні дії посиленого парашутно-десантного батальйону в обороні і наступі вдень і вночі», – зазначають у міністерстві.

Від Російської Федерації в навчанні візьме участь приблизно 90 військовослужбовців гвардійського Чорноморського десантно-штурмового полку Псковського гвардійського з’єднання ПДВ, від ССО збройних сил Республіки Білорусь – більше ніж 400 представників особового складу та приблизно 100 одиниць бойової і спеціальної техніки.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»