СВІТ

В Австрії частково зупинили вакцинацію препаратом від AstraZeneca після смерті жінки

В Австрії тимчасово зупинили вакцинацію людей препаратами з однієї партії від AstraZeneca. Про це повідомляє Федеральне відомство з питань безпеки та охорони здоров’я Австрії.

За даними відомства, одна з жінок, якій зробили щеплення вакциною від AstraZeneca, невдовзі померла внаслідок тяжкого порушення згортання крові. Ще в однієї жінки розвинулася тромбоемболія легеневої артерії. Обом ввели препарат з однієї партії вакцин.

«Наразі  немає доказів причинно-наслідкового зв’язку з вакцинацією. Причинно-наслідковий зв’язок не може бути встановлено на основі відомих клінічних даних, оскільки, зокрема, тромботичні явища не входять до переліку відомих або типових побічних ефектів цієї вакцини», – зазначили у відомстві.

Водночас вакцинацію людей препаратами з партії, вакцину з якої ввели постраждалим жінкам, поки зупинили. Австрійські експерти проводять вивчення причин смерті однієї і захворювання другої жінки.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними агентства Bloomberg, в Австрії зробили понад 776 тис. щеплень проти коронавірусу, показник вакцинації на 100 осіб становить 8,76.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»