СВІТ

Венедиктов: Путін – імперіаліст, а не націоналіст

Президент РФ Володимир Путін не є прибічником російських націоналістів. Таку думку 6 березня в ефірі радіостанції «Эхо Москвы» висловив її головний редактор Олексій Венедиктов.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання ведучого, чи є боротьба з пропагандою націоналізму «легальною політичною ідеологією» у РФ.

«Кажу вже 20 років, що в путінському уявленні, як мені здається, і в уявленні його команди націоналізм – це зло і це розвал Росії (російський, татарський, єврейський, чеченський, башкирський, який хочете). Тому Путін  імперіаліст, а не націоналіст. Путін – прибічник, навіть якщо він так себе сам не кваліфікує, такого імперського з Стародавнього Риму розуміння громадянства і нації, як переплавленого котла», – пояснив Венедиктов.

Головред «Эха Москвы» зазначив, що глава Кремля «з очевидним захопленням» говорив про те, як США створювали вислів: «Ми американський народ».

«Ось він – «ми російський народ». Але це на основі перемішування крові. Він, до речі, про це і говорив на зустрічі з головними редакторами, про молоду націю. […] Ставлення правоохоронних органів до націоналізму: це загроза і небезпека. Вважають правоохоронці, поліцейські так вважають. І президент політично так вважає. І він не втрачає нагоди це продемонструвати», – вважає Венедиктов.

Путіна обрали на пост президента РФ у 2000 році. Після двох строків, у 2008 році, він перейшов на посаду глави уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. У 2012 році Путіна знову обрали главою держави, а потім він виграв президентські вибори 2018 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»