СПОСІБ ЖИТТЯ

Верещук: Нам потрібно осучаснити військову освіту, зробити її більш гнучкою

Військову освіту в Україні потрібно й далі реформувати, заявила нардепка від «Слуги народу» Ірина Верещук. Відео коментаря вона опублікувала у своєму Facebook.

«Зараз точиться дискусія, і я погоджуюся з тими, хто каже: навіщо полковник-викладач має лізти в танк, показуючи курсантам, як відпрацьовувати певні елементи? Це має робити інструктор, він не мусить бути для цього полковником. Давайте сержантів введемо – таку складову, і нехай це молоді інструктори роблять, працюючи викладачами для таких самих молодих курсантів. Я вважаю, це правильно. Нам потрібно осучаснити військову освіту і зробити її більш гнучкою», – сказала політикиня.

Водночас вона зазначила, що для реформи вже багато зроблено.

«У нас багато дуже практичних навчань. Коли я навчалася, практики було менше, у нас все-таки було більше теорії. А зараз, на жаль, війна, і тут питання вже стоїть руба: або люди будуть готові – або їх, вибачте, уб’ють. Я мушу говорити як офіцер, і ви це розумієте. І кожен керівник ставить питання: а я чому навчив, а я що зробив, щоб ця людина не загинула? І нам потрібно берегти живу силу, берегти своїх людей», – підсумувала Верещук.

https://www.facebook.com/vereschuk.iryna/posts/1603097063210144

Верещук навчалася у військовому інституті при Національному університеті «Львівська політехніка», на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, а також у Національній академії державного управління при президентові України. Після закінчення військового інституту п’ять років служила у Збройних силах України.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»