СПОСІБ ЖИТТЯ

У Донецькій області частково відновили постачання газу

У Донецькій області 6 березня почали відновлювати постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго». Запустили котельні в містах Слов’янськ, Лиман, Волноваха, Краматорськ та інших. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко у Facebook.

За його словами, вже відновили постачання газу на 19 котелень. Він також зазначив, що «процес триває».

Голова Донецької області нагадав, що 714 житлових будинків, 23 школи, 16 дитячих садків, 4 лікарні, 106 інших об’єктів залишилися без тепла внаслідок від’єднання від газопостачання 59 котелень.

Відключення здійснено «Донецькоблгазом» незаконно, зазначив голова ОДА.

«До справи захисту інтересів мешканців приєдналися і правоохоронці. Після неодноразових скарг жителів області до поліції правоохоронцями були проведені слідчі дії, після яких працівниками КП «Донецьктеплокомуненерго» були демонтовані незаконно встановлені пломби і – як наслідок  припинені незаконні дії «Донецькоблгазу»,  заявив Кириленко.

https://www.facebook.com/pavlokyrylenko.donoda/videos/869769520258650/

Компанія «Донецькоблгаз» від 6 березня припинила постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго» через велику заборгованість перед «Нафтогазом». В облгазі повідомили, що компанія «Донецьктеплокомуненерго» завдає державі щодобових збитків від несанкціонованого споживання газу в розмірі 150 млн грн на місяць.

Мер Слов’янська Вадим Лях у Facebook заявляв, що в місті вже перестали працювати котельні через припинення постачання газу. Така сама ситуація склалася і в містах Лиман, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»