СПОСІБ ЖИТТЯ

У Донецькій області відновили теплопостачання – Шмигаль

«Донецькоблгаз» усупереч постанові Кабінету Міністрів 6 березня перекрив газ 59 котельням «Донецьктеплокомуненерго». Про це 7 березня у Facebook написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його інформацією, унаслідок припинення газопостачання 500 житлових будинків і низка соціальних об’єктів, зокрема лікарні, залишилися без тепла.

«Спільно з головою Донецької ОДА, профільними міністрами, керівництвом НАК «Нафтогаз» і НКРЕКП ми в терміновому порядку почали відновлювати теплопостачання. Менше доби нам знадобилося, щоб розв’язати цю проблему й повернути тепло у домівки жителям Донеччини«, – зазначив глава уряду.

Він заявив, що «Донецькоблгаз» знехтував потребами людей і поставив під загрозу їхнє життя та здоров’я.

https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/280826466817897

Компанія «Донецькоблгаз» 6 березня припинила постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго» через велику заборгованість перед «Нафтогазом». В облгазі повідомили, що компанія «Донецьктеплокомуненерго» завдає державі щодобових збитків від несанкціонованого споживання газу в розмірі 150 млн грн на місяць.

Мер Слов’янська Вадим Лях у Facebook заявляв, що в місті вже перестали працювати котельні через припинення постачання газу. Така сама ситуація склалася і в містах Лиман, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка.

Увечері 6 березня голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко повідомив, що в Донецькій області почали відновлювати постачання газу на об’єкти «Донецьктеплокомуненерго».

7 березня поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України (за самоуправство) проти «Донецькоблгазу».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»