СВІТ

У Міннеаполісі на місці загибелі Флойда застрелили людину

Ввечері в суботу, 6 березня, у Міннеаполісі на тому самому перехресті, де минулого року помер Джордж Флойд, застрелили чоловіка. Про це повідомляє телеканал CNN.

Як повідомили в місцевій поліції, у двох чоловіків виникла суперечка, внаслідок якої один із них вистрілив в іншого. Постраждалого доправили в лікарню, де він невдовзі помер.

Нападника поки не ідентифікували і не затримали, правоохоронці розіслали орієнтування на його автомобіль.

Інцидент стався біля меморіалу Флойду, який помер 25 травня, невдовзі після жорсткого затримання поліцейськими, офіцер Дерек Шовін його душив, утримуючи ногу на шиї. Патрульні підозрювали Флойда в тому, що він розплатився підробленою 20-доларовою купюрою.

Загибель афроамериканця призвела до хвилі протестів проти расової нетерпимості в усьому світі.

Шовіна заарештували 29 травня, проти нього висунули обвинувачення в убивстві другого і третього ступенів, а також у ненавмисному вбивстві другого ступеня. Судекспертиза підтвердила, що смерть Флойда настала внаслідок задушення.

У справі Флойда також заарештували експоліцейських Александра Куенга, Томаса Лейна і Ту Тао, суд призначив їм заставу в розмірі $750 тис. кожному. Лейн вийшов на волю 10 червня, Куенг – 20 червня, Тао – 4 липня.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»