СПОСІБ ЖИТТЯ

«Укрзалізниця» зупинила продаж квитків у Закарпатську область, яка потрапила в «червону» зону

«Укрзалізниця» обмежує приймання і висадження пасажирів, а також продаж квитків на поїзди в Закарпатську область у зв’язку із занесенням регіону в «червону» зону епідемічної небезпеки. Про це повідомила пресслужба компанії 7 березня.

«Укрзалізниця» з 8 березня і до кінця дії посиленого карантину призупинить продаж квитків у вказаний регіон, а також обмежить висадку та посадку пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 9 березня включно. Наголошуємо, що до 8 березня включно усі пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод виїхати або ж дістатися Закарпаття залізницею», – заявили в компанії.

В «Укрзалізниці» додали, що готові призначити спецрейси за поданням Закарпатської облдержадміністрації, щоб вивезти з області 2100 осіб із купленими квитками.

Компанія нагадала, що здійснить п’ять спецрейсів, щоб вивезти понад 3 тис. пасажирів із карантинних зон.

«Рейси здійснюються за поданням Івано-Франківської та Чернівецької ОДА та за погодженням із Міністерством охорони здоров’я та Міністерством інфраструктури», – ідеться в повідомленні.

6 березня в Україні оновили карантинне зонування, у «червону» зону потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»