СПОСІБ ЖИТТЯ

Запис на вакцинацію допоможе отримати COVID-паспорт, якщо його запровадять – Шмигаль

Запис на щеплення проти коронавірусу допоможе українцям отримати паспорт про COVID-вакцинацію, якщо його введуть у світі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Facebook.

«Цифрова система, розроблена Мінцифрою та Міністерством охорони здоров’я, допоможе в майбутньому всім вакцинованим отримати підтвердження щеплення проти COVID-19 у разі, якщо у світі будуть запроваджені так звані паспорти вакцинації», – написав він.

Шмигаль зазначив, що на вакцинацію вже записалося понад 155 тис. осіб.

https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/280804860153391

У світі станом на 7 березня зробили більше ніж 299 млн щеплень проти коронавірусу, повідомляє агентство Bloomberg. В Україні кампанію вакцинації розпочали 24 лютого. Станом на ранок 7 березня в Україні першу дозу вакцини ввели понад 17 тис. осіб.

Низка країн заявила про розроблення документів  стосовно вакцинації проти коронавірусу. Водночас комітет із надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я рекомендує країнам не вимагати від мандрівників документ, що підтверджує вакцинацію проти коронавірусу SARS-CoV-2.

Головний санлікар України Віктор Ляшко 12 січня розповів, що Україна розглядає питання введення міжнародних свідоцтв про вакцинацію, які можна використовувати для перетину кордону, але поки не вводить їх. 15 січня глава МОЗ України Максим Степанов заявив, що українці отримуватимуть такі самі документи після вакцинації, як і жителі країн Євросоюзу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»