СВІТ

Ізраїль дозволив в’їзд у країну для деяких іноземців

Ізраїль із 8 березня дозволив в’їзд у країну деяким категоріям іноземців, повідомила пресслужба уряду країни.

Через майбутні вибори до парламенту, які відбудуться 23 березня, перевагу на в’їзд у країну надаватимуть ізраїльтянам. Водночас потягом найближчих двох тижнів в’їзд буде дозволено і для деяких іноземців, зокрема для:

  • подружжя або батьків громадянина чи резидента Ізраїлю;
  • професійних спортсменів, які їдуть на змагання;
  • осіб, чия діяльність має життєво важливе значення для зовнішньої політики чи національної безпеки Ізраїлю;
  • тих, хто іммігрує і не може змінити дату своєї імміграції;
  • іноземних робітників.

За 24 години до вильоту іноземним громадянам потрібно буде подати онлайн-заяву, яку розгляне влада.

Студенти і волонтери в’їхати у країну до 27 березня не зможуть.

6 березня в Ізраїлі почали послаблювати карантинні обмеження, повідомляло міністерство закордонних справ країни. Зокрема, скасували обмеження на пасажирські перевезення, послабили обмеження на відвідування громадських закладів і організацію масових заходів, зняли заборону на в’їзд ізраїльтян у країну.

Такі послаблення ввели після того, як прем’єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху заявив 4 березня, що Ізраїль значною мірою здолав коронавірус і став першою країною у світі, яка поклала край епідемії.

Вакцинацію проти коронавірусу розпочали в Ізраїлі 19 грудня 2020 року. Першому щеплення зробили Нетаньяху. За даними агентства Bloomberg, яке відстежує вакцинацію у світі, Ізраїль наразі на першому місці за кількістю зроблених щеплень на 100 осіб. Усього у країні ввели вже 8,7 млн доз вакцин за загальної кількості населення 9 млн людей.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»