СВІТ

Білий дім відстежує дезінформацію Росії щодо вакцин проти COVID-19

Адміністрація президента США Джо Байдена відстежує дії Росії щодо підриву довіри до вакцин проти коронавірусу від компаній Moderna і Pfizer. Про це на брифінгу повідомила прессекретарка Білого дому Джен Псакі, зазначає Reuters.

Вона підкреслила, що в Білому домі знають про ситуацію й відстежують її для ухвалення подальших рішень.

7 березня видання The Wall Street Journal повідомило, що американські урядовці підозрюють Росію у проведенні кампанії з дезінформації щодо західних вакцин проти коронавірусу. Зазначали, що деякі російські онлайн-портали поширювали вигадані новини щодо препарату Pfizer.

Зокрема, певні сайти зосереджували увагу на новинах про побічні ефекти від вакцини Pfizer та інших західних препаратів, переконували, що у США спішно схвалили для використання вакцину Pfizer.

Представник Центру глобальної взаємодії Держдепартаменту повідомив журналістам, що сайти, які публікували такі новини, пов’язують із російськими спецслужбами.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»