СПОСІБ ЖИТТЯ

Через зростання захворюваності на COVID-19 в обласній клінічній лікарні Закарпаття заповнено всі палати інтенсивної терапії – головлікар

Через зростання захворюваності на COVID-19 в обласній клінічній лікарні Закарпаття заповнено всі палати інтенсивної терапії. Про це на брифінгу, який у Facebook транслювала Закарпатська ОДА, заявив головлікар обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

За його словами, у середньому на Закарпатті від COVID-19 щодня вмирає по 12 осіб.

Поляк підкреслив, що за минулий тиждень кількість хворих зросла на 24%. Водночас у регіоні щодня виявляють понад 500 нових випадків коронавірусу. Збільшилася кількість хворих і серед дітей.

Також у лікарні надходить багато інфікованих коронавірусів віком 35–45 років. Причому в цій віковій групі медики регулярно фіксують летальні випадки.

«Така ситуація має спонукати закарпатців серйозно задуматися і бути свідомими в дотриманні всіх карантинних обмежень», – зауважив Поляк.

https://www.facebook.com/odazakarpattya/videos/515279096299118/

Станом на 8 березня в Україні підтвердили 1 406 800 випадків коронавірусної інфекції, з них 5572 – упродовж останньої доби. Померло у країні 27 128 пацієнтів із COVID-19, одужало 1 198 254 особи. Учора в Україні госпіталізували 2136 осіб.

На сьогодні високий рівень госпіталізацій у лікарні для інфікованих коронавірусом і пацієнтів із підозрою на COVID-19 фіксують у дев’яти областях України. Крім Закарпатської, це Київ, Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Миколаївська, Хмельницька, Чернівецька і Тернопільська області.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»