КУЛЬТУРА

Дружина принца Гаррі назвала справжню дату реєстрації їхнього шлюбу / Бульвар Шоубіз

Дружина британського принца Гаррі Меган в інтерв’ю американській журналістці Опрі Вінфрі, яке 7 березня вийшло на каналі CBS, зізналася, що реєстрація їхнього шлюбу відбулася за три дні до публічної урочистої церемонії. Про це повідомляє таблоїд People, цитуючи слова герцогині Сассекської з її інтерв’ю Вінфрі.

Дружина принца Гаррі підкреслила, що в їхньому свідоцтві про шлюб вказано дату непублічної реєстрації їхнього союзу. Герцогиня Сассекська Меган підкреслила, що церемонію проводили без гостей у присутності архієпископа Кентерберійського.

Публічну церемонію, яка відбулася 19 травня 2018 року, герцогиня Сассекська назвала «спектаклем для всього світу».

Трансляцію офіційної церемонії одруження вели на каналі королівської сім’ї Великобританії в YouTube.

За рік після весілля в подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекській Меган стало відомо 14 лютого 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020 принц Гаррі із сім’єю проживає у США. 19 лютого 2021 королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»