КУЛЬТУРА

Дружина принца Гаррі розповіла, що змусило її думати про суїцид, і як до неї ставилася Єлизавета II / Бульвар Шоубіз

Дружина британського принца Гаррі Меган в інтерв’ю американській ведучій Опрі Вінфрі, яке 7 березня вийшло на каналі CBS, заявила, що через цькування на сторінках британських ЗМІ під час першої вагітності замислювалася про суїцид. Про це повідомляють на сайті CBS News.

Герцогиня Сассекська підкреслила, що сподівалася на підтримку від високопосадовців у Букінгемському палаці, але їй відповіли відмовою, підкресливши, що робота з психологом може зашкодити репутації.

Водночас герцогиня Сассекська заявила, що потрібно відрізняти дії членів королівської сім’ї і представників адміністрації, яка керує справами Букінгемського палацу. Дружина принца Гаррі підкреслила, що королева Великобританії Єлизавета II ставилася до неї чудово.

Відповідаючи на запитання про стосунки з герцогинею Кембриджською Кетрін, герцогиня Сассекська заявила, що через неї розплакалася напередодні свого весілля, але після інциденту дружина принца Вільяма вибачилася, надіславши квіти.

Дружина принца Гаррі повідомила, що пробачила дружині старшого брата свого чоловіка, але підкреслила, що той випадок описали в британських ЗМІ так, ніби вона була винною в ситуації. Дружина принца Гаррі заявила, що члени королівської сім’ї знали обставини інциденту, але не оприлюднили їх заради справедливості.

19 травня 2018 року принц Гаррі одружився з американською акторкою Меган Маркл. Єлизавета II цього дня подарувала йому титул герцога Сассекського. Його дружина після реєстрації шлюбу стала герцогинею Сассекською.

За рік після весілля в подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекської Меган стало відомо 14 лютого 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020 року принц Гаррі із сім’єю проживає у США. 19 лютого 2021-го королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

7 березня герцогиня Сассекська в інтерв’ю Вінфрі зізналася, що у свідоцтві про реєстрацію шлюбу вказано іншу дату. За словами дружини принца Гаррі, вони одружилися за три дні до публічної церемонії, яку вона назвала спектаклем.

Зі свого боку принц Гаррі розповів журналістці, що ніколи не думав про те, щоб відмовитися від королівських обов’язків, якби не побачив, як Букінгемський палац ставиться до його дружини.

Зокрема, коли вона була вагітна первістком, представники Букінгемського палацу в розмові з принцом Гаррі переживали, що колір шкіри майбутньої дитини може виявитися «дуже темним».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»