КУЛЬТУРА

Дружина принца Гаррі заявила, що родичі чоловіка побоювалися через колір шкіри їхнього сина / Бульвар Шоубіз

Дружина британського принца Гаррі Меган, чия мати є афроамериканкою, в інтерв’ю американській журналістці Опрі Вінфрі, яке 7 березня вийшло на каналі CBS, зізналася, що під час першої вагітності зіткнулася з побоюваннями з боку одного із представників Букінгемського палацу про те, що колір шкіри майбутньої дитини може виявитися «дуже темним». Про це повідомляють на сайті CBS News.

Дружина принца Гаррі відмовилася називати ім’я людини, яку найбільше хвилювало це питання, підкресливши, що це може їй нашкодити. Вона заявила, що розмови про можливий колір шкіри їхнього первістка вели з її чоловіком.

Мати герцогині Сассекської Меган Дорія Регланд – афроамериканка. Вона проживає у США.

Принц Гаррі одружився з американською актрисою Меган Маркл у травні 2018 року. За рік у подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекської Меган стало відомо 14 лютого 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020 принц Гаррі із сім’єю живе у США. 19 лютого 2021 року королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»