СВІТ

Естонія хоче посилити карантинні обмеження через «британський» штам коронавірусу

Влада Естонії розглядає можливість посилення карантинних обмежень через епідемію, зокрема через «британський» штам коронавірусу. Про це прем’єр-міністерка країни Кая Каллас написала у своєму Facebook.

«Мені надійшла інформація про те, що так званий британський штам вірусу COVID-19 поширюється в Естонії ширше, ніж припускали раніше. Значно ширше. «Британський» штам є агресивнішим і заразнішим штамом, ніж інші, що, ймовірно, пояснює швидке зростання інфекції в Естонії. Якщо інформація, яку ми перевіряємо, правдива, це означає, що ми маємо заблокувати нашу країну найближчим часом», – підкреслила вона.

Зокрема, вона зазначила, що потрібно ввести у країні такі обмеження:

  • освітні установи, зокрема початкові школи, переходять на дистанційне навчання, за винятком дітей з особливими потребами та навчальних закладів, які займаються ними;
  • рекомендувати батькам не водити дітей до дитячого садка без гострої потреби;
  • усю торгівлю, крім аптек, продуктових магазинів, зоомагазинів і магазинів інших предметів першої необхідності, має бути закрито;
  • заняття спортом або іншими хобі мають відбуватися тільки наодинці.

https://www.facebook.com/kallaskaja/posts/3764836153632166

Станом на 8 березня, за даними американського Університету Джонса Гопкінса, в Естонії підтвердили 76 тис. випадків COVID-19, померло 667 осіб.

Про появу «британського» штаму коронавірусу стало відомо у грудні минулого року. Пізніше новий штам виявили і в інших країнах. Головний санітарний лікар Британії, радник британського уряду з медицини Кріс Вітті говорив про високу швидкість поширення нового типу коронавірусу. Прем’єр-міністр країни Борис Джонсон заявив, що новий штам може бути заразнішим на 70%. Водночас, за словами Вітті, доказів, що новий штам коронавірусу зумовлює вищий рівень смертності, наразі немає.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»