КУЛЬТУРА

Колишня дружина Богдана розповіла, як він її завойовував і чому вони розлучилися / Бульвар Шоубіз

Шлюб 28-річної учасниці шоу «Холостяк» на СТБ Анни Богдан з колишнім главою Офісу президента України Андрієм Богданом тривав півтора року. Про це вона розповіла 5 березня в першому випуску нового сезону шоу під час знайомства з головним героєм проєкту Михайлом Заливаком.

За словами Анни Богдан, щоб її завоювати, майбутній чоловік організував політ на повітряній кулі, запускав салюти і разом із нею подорожував за кордоном. Учасниця проєкту зазначила, що у стосунках із Богданом дізналася, як це плакати від щастя.

Вона зізналася, що їхнє весілля відбулося через півтора року після знайомства, його провели на Балі. Анна Богдан повідомила, що після реєстрації шлюбу їхні стосунки не склалися і вона стала ініціатором розлучення.

Колишня дружина Богдана зазначила, що на момент розлучення була дуже розчарована своїм обранцем.

Учасниця шоу не повідомила, у який період свого життя перебувала у стосунках із Богданом.

До весни 2019 року дружиною Богдана була Ольга Богдан. У пари є четверо доньок. Сімейних стосунків з учасницею нового сезону шоу «Холостяк» посадовець не афішував.

Прем’єра першого випуску нового сезону шоу «Холостяк» на СТБ відбулася 5 березня. Окрім Анни Богдан, за серце головного героя проєкту Заливака боротиметься ще 28 дівчат.

Перший сезон українського шоу «Холостяк» на СТБ відбувся 10 років тому. За сценарієм, головний герой шоу ходить на побачення з дівчатами-учасницями, кількість яких зменшується після кожного випуску. У фіналі герою необхідно обрати одну з двох претенденток на його серце, що залишилися. Беззмінним ведучим шоу є Григорій Решетнік. Проєкт знімають на основі американського шоу The Bachelor.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»